У разі оформлення замовлення з використанням анонімних платіжних засобів або VPN сервісів, а також у разі виникнення підозри на нелегальне/шахрайське використання послуг Unihost.com, компанія залишає за собою право запросити повну верифікацію замовлення клієнта. Під повною верифікацією замовлення розуміється:

  1. Підтвердження особи власника облікового запису (приймаються скан/фото паспорта, водійські права та інші документи, що засвідчують особу)*. Дані в документах повинні збігатися із зазначеними в профілі клієнта на сайті Unihost.com.
  2. Фото власника облікового запису з документом та папером, де від руки написана поточна дата і текст “для Unihost”.
  3. Детальний опис цілей, для яких планується використовувати послугу Unihost.com: тематика проєкту із зазначенням домену (якщо є), використання спеціалізованого ПЗ тощо.

Альтернативними методами верифікації замовлення є:

  1. Підтвердження особи власника облікового запису за допомогою соцмереж (приймаються профілі LinkedIn старші за 1 місяць). Дані профілю в соцмережі не повинні бути відредаговані після дати створення облікового запису на сайті Unihost.com
  2. Підтвердження особи платника (баланс облікового запису поповнюється на мінімальну суму з оплатою кредитною карткою, ці кошти повертаються за запитом клієнта). Дані платника повинні збігатися із зазначеними в профілі клієнта на сайті Unihost.com.

У виняткових випадках верифікація клієнта можлива за телефонним дзвінком на номер, вказаний в особистому кабінеті клієнта, або за допомогою відеозв’язку.

У разі відмови клієнта від проходження верифікації замовлення, Unihost.com залишає за собою право повністю блокувати доступ клієнта до своїх сервісів.

Ми обробляємо дані наших клієнтів відповідно до умов Політики конфіденційності.