1. Transfer strony jest przeprowadzany w godzinach poza szczytem i może potrwać do 5 dni. Nie wykonujemy transferów awaryjnych.
 2. W ciągu 24 godzin po transferze użytkownik musi zweryfikować transfer oraz sprawdzić, czy następujące elementy są zgodne z tymi na pierwotnym serwerze:
  1. Pliki i foldery w głównym katalogu witryny;
  2. Bazy danych (za wyjątkiem nazwy bazy danych, która w niektórych przypadkach musi zostać zmieniona);
  3. Wersja PHP oraz zestaw modułów PHP;
  4. Uprawnienia plików w katalogu domowym, pliku php.ini itp..
 3. Jeśli użytkownik napotkał na problemy podczas procesu weryfikacji, powinien niezwłocznie powiadomić personel wsparcia Unihost poprzez złożenie zgłoszenia za pośrednictwem Panelu Klienta.
 4. Personel wsparcia Unihost przeprowadza jedynie transfer strony internetowej. Nie jesteśmy wsparciem technicznym dla witryny i nie będziemy jej utrzymywać po zakończeniu tego procesu.
 5. Usługa transferu strony internetowej jest bezpłatna tylko dla jednej witryny.
 6. Jeśli użytkownik ma konkretne sugestie dotyczące konfiguracji serwera wirtualnego lub dedykowanego, muszą najpierw zapoznać się z regulaminem dotyczącym server management
 7. Przed złożeniem wniosku o transfer strony internetowej, użytkownik musi zamówić i opłacić w całości serwer dedykowany.
 8. Prośby o transfer strony internetowej są przyjmowane tylko za pośrednictwem systemu zgłoszeń lub na adres e-mail [email protected]. Wniosek musi zawierać nazwę domeny, login i hasło do konta na starym serwisie oraz dostęp root do niego.